Výsledky

Do záložky výsledky je přidán odkaz na ORIS.

Všem závodníkům děkujeme za účast. Doufáme, že se vám závod líbil i přes zamračené počasí. Další závod Hanácké oblasti bude v Domašově u Šternberka za 14 dní, ste.eso9.cz/Pages/Zavody/150411/Default.aspx .

Ještě zveřejníme ztráty a nálezy během tohoto týdne.

Ve fotogalerii jsou první fotky (odkazy na fotky) Fotogalerie.

Organizace dopravy

Je doplněna poslední inforamcea to situační mapka kolem centra závodu. Parkování je bezplatné, prosíme závodníky, aby se řídili pokyny pořadatelů. Mapka dopravy je zde MAPKA.pdf (256492). Pořadatelé se teší na hojnou účast a nenechte se odradit dnešním deštivým počasím, protože předpověď na zítra je celkem příznivá www.yr.no/place/Czech_Republic/Olomouc/Tr%c5%a1ice/hour_by_hour.html.

Pokyny

V záložce pokyny je možné si stáhnout pokyny pro první jarní oblastní závod Hanácké oblasti tohoto roku.

Během pátku ještě doplníme mapku s parkováním v obci Tršice.

Parametry tratí a startovky

Dnes 25.3. jsou zveřejněny parametry tratí a startovní listiny.

Tratě

Startovky

Kontrola terénu a pozic kontrol

Dnešní sobotu se dokončila kontrola mapy a pozice kontrol. Tratě jsou již připravené a stačí se tedy pouze přihlásit. Celkově je les po zimě velmi dobře průběžný a většina ostružin je lehlá, takže se dá běhat i přes šrafované plochy. Vzhledem k tomu, že na konci března asi  ještě nebude listí, tak některé listnaté hustníky a porosty bude hůře vidět. Každopádně se můžete tešit na pěkné tratě v rychlém lese.

Rozpis

Do záložky rozpis byl přidán rozpis závodu.

<12.2.2015>